Naszą działalność na rynku budowlanym  rozpoczęliśmy w roku 2013 jako pierwszy producent szalunków traconych w Polsce.

 Od tego czasu staliśmy się dynamicznie rozwijającym producentem szalunków traconych i obecnie jesteśmy największym producentem szalunków traconych w kraju. Nasze produkty zdobyły bardzo duże uznanie również wśród klientów zagranicznych o czym świadczy stale rosnący eksport na rynek niemiecki.

Naszym atutem niewątpliwie jest wysoka jakość produktów, która nie odbiega  od standardów europejskich co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów w Polsce i za granicą. 

Opracowaliśmy unikatowy system szalunków traconych TKR , którego wzór  jest chroniony świadectwem rejestracji nr 25229 wydanym przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

 Nieustannie dążymy do perfekcji aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, które oszczędzają Państwa czas i pieniądze. Naszym klientom oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale i profesjonalną wiedzę z zakresu budownictwa. Z myślą o naszej planecie dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze szalunki były wykonane z materiałów  ekologicznych i przyjaznych dla środowiska.  Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm budowlanych, deweloperów jak i do klientów indywidualnych budujących swój wymarzony dom. Zapewniamy również  transport na terenie całego kraju jak i Europy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient znalazł u nas produkt atrakcyjny cenowo, dopasowany do swoich potrzeb. Zapewniamy sprawną, rzetelną i terminową realizację zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową, która obejmuje :

­­- szalunki tracone wieńców

– szalunki tracone pod murłatę

– szalunki tracone nadproży i podciągów

– szalunki tracone do słupów